نمایش نقاط پر ازدیاد

نمایش نقاط پر ازدیاد

با استفاده از هیت مپ شما می توانید نقاطی را که در محیط شما پر رفت و آمد و پر ازدیاد هستند را شناسایی کنید.
بالا بردن حجم فروش

بالا بردن حجم فروش

فناوری هیت مپ با در اختیار قرار دادن اطلاعات مفید فروش و در نتیجه سود مجموعه را بالا می برد.
تولید اطلاعات خام

تولید اطلاعات خام

هیت مپ می تواند اطلاعات خام فروشگاه شما را که قابل ثبت نیستند را به شما ارائه دهد.
کمک به مدیریت

کمک به مدیریت

با استفاده از داده های به دست آمده تیم مدیریت می تواند بهترین تصمیمات را در جهت بهبود فروش و پیشرفت مجموعه اتخاذ کند.

با استفاده از فناوری هیت مپ می ­توان چگالی تردد مشتریان را در فروشگاه سنجید و بر این اساس اطلاعاتی را نظیر نقاط پر تردد جهت هدایت جمعیت، قفسه­ ها و محصولات پرطرفدار و بسیاری از ویژگی­ های دیگر را به دست آورد. با استفاده از این اطلاعات می­توان تحلیلی از نحوه و مقدار فروش و همچنین بازخورد تغییراتی که در جهت بهبود فروش انجام داده شده را تخمین زد.

 با تحلیل فیلم دوربین­ های مدار بسته می­توان برای تحلیل احساسات مشتریان اقدام کرد که دو مزیت اصلی دارد. اول اینکه با استفاده از این تکنیک می­توان احساس مشتریان را بررسی کرد و درصد رضایت و یا نارضایتی مشتریان را تا حد زیادی تخمین زد و می­توان متوجه شد که کدام بخش از فروشگاه برای مشتریان جذابیت بیشتری دارد. دومین مزیتی که این فناوری دارد، توانایی برقراری ارتباط با مشتری است. با در نظر گرفتن شرایط خاص و با استفاده از تشخیص احساسات، می­توان ارتباط نزدیکتری با مشتریان برقرار کرد و آنها را ترقیب به مشارکت در امور فروشگاه نمود.

ترکیب این فناوری­های پردازش تصویر با تحلیل داده­های به دست آمده دقت با درصد بالا را جهت بررسی شیوه و میزان فروش محصولات و همچنین طراحی استراتژی­های فروش جدید برای فروشگاه­ ها به ارمغان می­آورد و به مدیران فروشگاه نشان می­دهد که رفتار مشتریان چگونه بوده است. سپس داده­های خام متشکل از این اطلاعات را در اختیار مدیران جهت تحلیل و بررسی قرار می­دهد.

ویدئویی برای تجزیه و تحلیل جزء به جزء

شما درک می کنید که داده های مشتری چقدر برای فروش مهم است. تا زمانی که ندانید مردم چه چیزی می خرند، چقدر حاضرند بپردازند و چه چیزی بر انتخاب های آنها تأثیر می گذارد، ایجاد یک استراتژی بازاریابی موفق دشوار است.

 

در مقایسه با تجزیه و تحلیل در فروشگاه، تجزیه و تفسیر اطلاعات مصرف کننده به صورت آنلاین آسان است. ردیابی کلیک‌ها از کمپین‌های مختلف نشان می‌دهد که کدام تاکتیک‌ها اکثر ترافیک را هدایت می‌کنند و پیوندهای اطلاعاتی را با موجودی سفارش می‌دهد تا محبوب‌ترین محصولات را برجسته کند. بازدیدهای صفحه تصویر را با اعداد مشخصی که نشان دهنده علاقه مصرف کننده است، کامل می کنند.

 

دریافت همان داده‌ها از ترافیک داخل فروشگاه، فرآیندی دشوار بود که کارکنان را ملزم به صرف ساعت‌ها نظارت و بررسی می‌کرد. به لطف نقشه برداری حرارتی، همان اطلاعاتی که به صورت آنلاین به دست می آورید اکنون می توانند در یک محیط خرده فروشی جمع آوری شوند.

 

هیت مپ چگونه کار می کند

شبیه به دوربین مادون قرمز، نقشه برداری حرارتی حرکات مشتری را در یک فروشگاه ردیابی می کند و داده ها را به شکل یک نقشه نشان می دهد که نقاط “گرم” و “سرد” را نشان می دهد. مناطقی که به رنگ های نارنجی، قرمز یا صورتی ظاهر می شوند نشان دهنده ترافیک زیاد است. آبی و سبز نشان دهنده فضاهایی هستند که مشتریان زمان کمی را در آن صرف می کنند. این رنگ‌ها نتیجه گرمای انباشته شده بدن هستند و به قدری دقیق هستند که می‌توان تشخیص داد کدام اقلام جداگانه در یک نمایشگر یا روی میز محبوب‌ترین هستند.

 

نرم افزار نقشه برداری حرارتی که مبتنی بر هوش مصنوعی است با سیستم های امنیتی و دوربین های مداربسته ادغام می شود تا این اطلاعات دقیق را ارائه دهد. این نرم افزار قدرتمند و حساس، تصویر واضحی از اینکه کدام نمایشگرها بیشترین توجه را به خود جلب می کنند، مواردی که مشتریان بیشتر با آنها ارتباط برقرار می کنند و مناطقی که فعالیت در آنها کم است، ارائه می دهد.

 

مزایای تهیه هیت مپ از رفتار مصرف کننده

اگر بنشینید و خرید مردم را تماشا کنید، به راحتی می توان تصور کرد که هیچ الگوی حرکتی وجود ندارد. مگر اینکه یک محصول جدید به تازگی منتشر شده باشد یا یک فروشگاه در یک بخش خاص دارای یک محصول خاص باشد، حرکات مصرف کننده تصادفی و حتی آشفته به نظر می رسد.

 

خرده فروشان سعی کرده اند با نظارت کارکنان، یادداشت برداری و گزارش نتایج، روشی در این جنون بیابند. تکیه بر این داده‌ها از چند جهت خطرناک است، از جمله این که می‌توان مشتریان را زمانی که متوجه می‌شوند تحت نظر هستند، از خود دور کند. حتی زیرک‌ترین کارمندان نیز قادر به جمع‌آوری تصویر جامعی که از یک نقشه حرارتی به دست می‌آیند، نیستند، و فرآیند پر زحمت جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل آنقدر طول می‌کشد که به احتمال زیاد نمی‌توانید به اندازه کافی سریع تغییراتی ایجاد کنید که از آن بهره ببرید. از یافته ها