Passage Yapay Zeka

Passage Yapay Zeka

Passage Yapay Zeka

Alışveriş merkezi yapay zekası (akıllı alışveriş merkezi)

Vira Segal Karo’nun akıllı alışveriş merkezi yönetim sistemi, alışveriş merkezleri ve pasajlar için dünyanın yeni teknolojisi, yapay zeka ile birçok imkan sağlayabilir. Yapay zeka, bu yazılımda, müşterin, alışveriş merkezlerinin imkanları ve dükkanlarıyla, direkt olarak, daha fazla ve daha rahat iletişimini sağlar ve alışveriş merkezinin daha karlı ve daha kolay ve hatasız yönetilmesini sağlar.


Vira Segal, doğru bir sistem tasarlayarak, pasajın% 100’ünü kullanıcıyla adapte edebilmiş ve pasaj kullanıcısının istediği her hizmeti vermek için en son teknolojiyi kullanan oldukça etkili bir araç üretmiştir.


Gelişmiş uygulama yöntemleri sayesinde, alışveriş merkeziniz ne kadar büyük olursa olsun, ya da alışveriş merkezinizde kaç tane mağaza veya servis merkezinin bulunması önemli değil, bizim şirketimizi ziyaret ederek çok akıllı bir sisteme sahip olacaksınız ki tüm alışveriş merkezinizi kolayca yönetebilirsiniz. Alışveriş merkezinize yönlendiren ziyaretleri hedefleyin. Bu amaçlı ve satın almaya giden bu ziyareti alışveriş merkezinize doğru yönlendirin.

işletme merkezinizde kullanıcının ihtiyacı duyduğu tüm imkanlarını ve bilgi sistemini sağlar.
Bu yazılım ayrıca kullanıcıların alışveriş merkezini doğru doğru konumlamasını sağlar. Diğer bir deyişle, kullanıcı pasaja girmeden önce kendi rotasını bilir ve sizin alışveriş merkezinizde hangi kat veya birim veya hatta restoran veya ATM’ye ihtiyacı olduğunu bilir ve kullanıcıyı hedefine doğru yönlendirir ve Kullanıcıya rota hakkında kişisel önerilerde bulunur.


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.