هوش منصوعی مدیریت پاساژ - پاساژ هوشمند
30
مارس

هوش مصنوعی مدیریت پاساژ -پاساژ هوشمند ویرا سگال – VSK company

هوش مصنوعی پاساژ – پاساژ هوشمند ( هوش مصنوعی )

سیستم مدیریت هوشمند پاساژ ویرا سگال کارو قادر میباشد تا امکانات فراوانی را با تکنولوژی جدید دنیا یعنی هوش مصنوعی برای مراکز خرید و پاساژ ها به ارمغان بیاورد. هوش مصنوعی در این نرم افزار باعث برقراری ارتباط مستقیم و راحت هرچه بیشتر مشتریان با امکانات و مغازه های مراکز خرید میشود و باعث سود آوری هر چه بیشتر مرکز خرید و مدیریت آسان و بدونه اشتباه برای مجتمع خواهد شد.


شرکت ویرا سگال با طراحی یک سیستم مناسب توانسته تا یک ابزاری بسیار کار آمد را تولید کند که با استفاده از برترین تکنولوژی روز دنیا محیط پاساژ را به صورت 100 % با کاربر تطبیق دهد و هر آنچه که کاربر در پاساژ را میخواهد به آن سرویس دهد


با استفاده از متد های پیشرفته درون نرم افزار دیگر مهم نیست که چه مقدار پاساژ یا مجتمع تجاری شما بزرگ باشد ، و یا چه تعداد مغازه و یا مراکز سرویس دهنده در مرکز خرید خود دارید بازدید با ما شما صاحب یک سیستم کاملا هوشمند خواهید شد که به سادگی هر چه بیشتر تمام پاساژ خود را مدیریت میکند . بازدید های هدفمند که باعث خرید میشوند را به سمت مرکز تجاری خود راهنمایی میکنید. 

تمامی امکانات مجتمع تجاری خود را در اختیار کاربر قرار داده و سیستم اطلاعات مورد نیاز کاربر به وی منتقل میکند.
با استفاده از این نرم افزار امکان معقیت یابی دقیق درون پاساژ را نیز برای کاربران فراهم شده. یعنی کاربر قبل از ورود به پاساژ مسیرش مشخص میباشد و میداند در مرکز خرید شما به کدام طبقه یا واحد و یا حتی رستوران یا دستگاه خود پرداز نیاز دارد ، کاربر را تا رسدن به مقصد راهنمای کرده و نسبت به شخصیت کاربر پیشنهاد های درون مسیر را به کاربر انتقال مدهد.